| Nicoleta1621 a întrebat:

unde sa intru sa imi pun facebook sa fie privat sa-mi vada doar prietenii mei pozele?

Răspuns Câştigător
| AdiZNoni a răspuns:

In coltu din dreapta suns langa contul tau unde scrie Home sau Acasa depinde in ce limba ai. Dai pe sageata aia orientata in jos si dai la Privacy si selectezi acolo la "Control Your Default Privacy", selectezi Friends.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Prieteni ->click pe -> salveaza setarea Enjoy ! Ai profil Privat ! (doar prietenii iti pot vedea profilul)