| Livia_Mihut_1969 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma sa instalez google in pagina principala va multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea dumneavoastra este formulata gresit motiv pentru care nimeni nu se deranjeaza in a va ajuta sa va rezolvati problema.

Daca doriti ca google sa fie setat ca motor de cautare principal pentru browserul pe care il folositi si ca acesta sa aiba ca pagina de deschidere "Google" va trebui sa ne spuneti ce browser folositi pentru navigarea pe internet.