| Bebitsssa a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cu niste informatii big grin Ce alte programe de facut filmulete cunoasteti in afara de ProShow Gold?

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Sunt foarte multe, acum depinde de nivel-ul tau editare.Pentru incepatori recomand Windows Movie Maker care vine odata cu Windows-ul iar pentru cei mai avansati : Sony Vegas, Adobe After Efects, PremierePro.

Succes!

| CastraveteMurat a răspuns:

Windows movie maker, Sony Vegas (dar e greu de folosit), Adrobe After Efects, PremierePro, Camtasia Studio, Corel VideoStudio. Astea sunt bunicele. Succes!