| Alexandra0077 a întrebat:

Buna va rog foarte mult stie cineva un program gratis pentru trucat cu care pot decupa o parte dintr-o poza si acea parte sa o adaug pe alta poza dar in afara de adoble, picasa si photo scape. va rog dau funda merci si scuze categoria dar aici se primesc raspunsuri mai multe

3 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Paint, e simplu dar incearca si ceva mai serios, caci paintul nu e calitativ

| kiv1990 a răspuns:

Paint, e simplu dar incearca si ceva mai serios, caci paintul nu e calitativ ca photoshop

| baiatbunn a răspuns:

Paint