| anonim_4396 a întrebat:

Va rog raspundeti rapid. Cum sterg un blog de pe blogspot? Explicati-mi mai detaliat, va rog!

Răspuns Câştigător
| Sweety27 a răspuns:

Dc vrei sa-l stergi? Daca ai muncit la el, mai bine il dai cuiva sa posteze mai departe, daca tu nu mai ai timp/interes.

Cum il stergi:
te loghezi pe contul tau de gmail. dai la blogger -> postari -> in stanga la meniu dai pe Setari -> Altele -> sus ai Instrumente pentru bloguri -> Instrumente pentru blog Importaţi blogul - Exportaţi blogul - Ștergeţi blogul. Sper ca am explicat bine laughing)) tongue

1 răspuns:
| Laurretta a răspuns:

Intri la profilul tau si dai la setari cont si acolo gasesti ca sa stergi, este sub gestionarea contuluiwinking