| andreipopa1990bucuresti a întrebat:

Vecinu' îmi folosește wifi-ul... pot afla istoricul, adica ceea ce a cautat? Mutumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu poti afla decat daca ai access la computerul sau laptopul lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti

| mihai69 a răspuns:

Nu poți afla pe unde a umblat în trecut, dar pe viitor poți să "captezi" tot traficul lui care trece prin router-ul tău. Nu e legal totuşi. Dar nici furtul de net nu este...

| GPA a răspuns:

Tu, ca și utilizator de rețea nu poți afla istoricul accesărilor, dar poți contacta furnizorul și-i poți ruga, eventual, să verifice accesele după intervale orare.

N-ar trebui să te intereseze asta pentru că istoricul acela este echivalent cu 0, nimeni nu va sta 24/24 să vadă ce istoric are "cutărescu". Nu te afectează cu absolut nimic.

Dacă n-ai această convingere, asigură-ți rețeaua cu WPA key.

| serban57 a răspuns:

Poti vedea doar ce accesează in timp-real, cu un program numit wireshark. Cat despre istoric, contacteaza furnizorul.

| StefanGGXX a răspuns:

Poti,dar trebuie sa contactezi pe cei de la care ai netul sa verifice ce aceseaza el.Dar istoricul lui nu ar trebui sa te intereseze, pentru ca el poate cauta pe Google sau (Mozilla, Bing etc.)orice vrea el. Sper ca te-am ajutat!

| andreipopa1990bucuresti explică:

Va mutumesc!