| stig a întrebat:

Vreau sa creez un server de metin2.Pentru asta am nevoie de fisierele de tip "quest". Problema e ca nu le am pe romana, sunt pe germana.Nu stiti unde le pot gasi pe romana? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Hmmm merge sa le dai? redenumire daca da google tralslate dai copieri si dai in romana pui chiestile din germana in romana si it da acolo pentru fiecare tip de fisier unul roman mai mult de atat nu stiu...

| danny7 a răspuns:

Pe net la fisiere metin 2 romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta cu o problema la hamachi dau fundita plsss me id meu de contact simetrix_love!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau