| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa editez un videoclip si nu merge sa-l bag intr-un program, mai exact in Videopad. Stiti cumva ce se intampla? De ce nu merge?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Probleme de format sau de codec. Poti incerca sa-i schimbi formatul folosind un program de conversie, sau daca nu, ia alt program de editare video (ca de exemplu: Corel VideoStudio Pro).

| ale28bz a răspuns:

Asa cum ti s-a raspuns anterior problema este formatul filmuletului tau, Insa in cazul acesta ti-ar da un mesaj de eroare, sau avertizare. Daca ai un astfel de mesaj posteaza-l in felul acesta am intelege,, De ce''