| DjAnna a întrebat:

Bunahappy vreau sa fac un clip in Windows Movie Maker si as vrea sa ii adaug si subtitrare adica pe pozele care le pun sa pot scrie cateva cuvinte... cum pot face asta? multumesc

Răspuns Câştigător
| Verde24 a răspuns:

Dai 2. Edit Movie (partea din stanga) > Make titles or credits. Si acolo scrii, alegi ce culoare vrei scrisul, etc.

Nu poti adauga text pe o poza, decat intr'un program de editat poze (exemplu: Photosop, Paint)

1 răspuns:
| TheYoyogabi a răspuns:

De ce nu editezi cu camtasia? cred ca ar fi mai usor asa big grin