| SaraAndreea21 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o camera.....de fotografiat (de zi cu zi, nu artistica).....imi puteti recomanda una? Daca nu stiti nici una, ce spuneti de Nikon Coolpix L29?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E ok.
Dar eu am cam renunțat să mai car o savonieră după mine - e bună și camera de la telefon.

| awspam a răspuns:

Un parci de zi cu zi e ok si un telefon in ziua de azi, 5-9 mp au cam toate, dar daca tot insisti sa iei, macar ia un aparat foto delala cu 1500-2000 de euro si atunci ai satisfactie sa ezi poze, daca nu atunci numai lua niciunu