| Obsolete a întrebat:

Buna vreau sa ma apuc de programare in visual basic portable dar nu gasesc documentatie pe romana decat mici franturi pe anumite situri so as mai avea nevoie de visual basic 6 portale dar sa nu dea erori ala pe care il am da mereu erori.

1 răspuns:
| troptrop a răspuns:

In afara de cazul in care ai tema la scoala, te-as sfatui sa te orientzei catre altceva. Visual Basic este un limbaj mort/nedezvoltat de cativa ani buni. Daca te pasioneaza programarea pentru mobile incearca QT