| Tenczler_Laura_1989 a întrebat:

Vreau sa ma lamuriti cu o chestie. Am abonament la digi pachetul normal. Fara cele 3 hbo.De curand am comandat digi smart card de la ei.O sa prind cu el si cele 3 programe de hbo? Multumesc

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Doar dacă ai făcut upgrade la abonament. Altfel, o să poți vedea doar câteva programe HD în plus față de cele pe care le vezi deja.

| Tenczler_Laura_1989 explică (pentru mihai69):

Asta cu upgrade acolo la ei trebuie sa cer?

| mihai69 a răspuns (pentru Tenczler_Laura_1989):

Desigur, va trebui să semnezi un nou contract (sau un adițional la cel pe care îl ai).