| rebecusca a întrebat:

happy
Asta e o intrebare pentru cei cu abonament Digi sau in stiinta de cauzahappy
Ok... vreau sa imi iau un abonament Digi doar ca este o chestie...la mine in zona nu este semnal de acest fel(adica de la Digi) si cica voi primi semnal de la alt furnizor(ca si cum as primi semnal tot de la Digi)
Nu stiti care este acel furnizor?
happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy
Mersi!happy

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Au un parteneriat cu Vodafone, in momentul cand nu mai ai semnal pe Digi intra Vodafone ca un fel de roaming dar mi se pare ca ai trafic de internet limitat (500 MB daca nu ma insel)

| Biancadiahaagayaiw a răspuns:

Neah, uite eu am abonament Digi, iar in unele zone..nu mai prind semnal pur si simplu ca si cum sunt in becilaughing) si mi intra tot Digi Mobil Roaming, dar este cam neplacut pentru ca odata ce nu mai am semnal normal, nu mai pot folosi deloc internetul..merge doar cu apeluri si mesaje ..eu zic sa gandesti bine

| DevilStefanRO a răspuns:

Singura chestie e ca iti intra pe roaming si se conecteaza la orice alt furnizor care are retea...dar nu sunt probleme. Funda?