| Lary23 a întrebat:

vreau sa mi iau un telefon, in jur la 5-6 milioane! ma puteti sfatui? nu ma prea pricep! precizez ca as vrea o camera buna si memorie mare! astept sugestii! mersi happy

8 răspunsuri:
| malynn a răspuns:

Incearca Sony Ericsson w715, camera de 3, 2 cu flash, 148 mb+4 gb card de memorie inclus la Vodafone, player muzical walkman + un sunet de cea mai inalta calitate, ecran imens, multe aplicatii, printre si care TrackId, care recunoaste orice muzica, si mai este si slider ...telefonul perfect, nu?

| Lary23 explică:

Pai am o porcarie de tel! am avut un Samsung Sgh u 600, de care eram multumita, dar s a stricat! poate aveti si ceva linkuri de unde m as putea interesa :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe telefoane in ziua de azi pe care le poti cumpara la acest pret si sa fie bune! cel mai bine parerea mea este sa gasesti un Nokia sunt telefoanele cele mai bune si ai semnal unde multe nu au indiferent de retea. dar acum depinde si ceea ce vrei sau ceea ce se iveste... spre exemplu acum o luna eram chitit sa imi cumpar un iphone la 1000 ron si chiar cu o ora inainte l'am prins pe unu in foame si am luat de la el un Samsung S8300 cu memorie interna de 512MB si slot de card de pana la 32GB camera photot de 8mgpxl, multitouch, usor are numai 82g. dar tot raman la parera ca un Nokia e cel mai bun asa ca iti recomand un Nokia 6700! e cel mai reusit model pentru o fata, intr-adevar e mai scump dar se poate gasi si la pretul dorit de tinewinking succes.

| Damian a răspuns:

Nokia 5800 expess musik

| PinkPantherrr10 a răspuns:

Lg ku990i. camere foto de 5 megapixeli. cred ca se incadreaza in pret! love struck
fundita? love struck pls :*

| likeabosssssssssssssss a răspuns:

Eu momentan am un LG KP500 ( cred ca se incadreaza in limita pretului) si eu sunt multumit de telefon. Are camera de 3 Megapixeli, memoria interna e cam mica 48MB dar poti sa pui un card de pana la 8GB. :p

| cretu13 a răspuns:

Mei lary21 iti dau un sfat.pastreaza telefonul ala vechi ca patesti ca mine. dau 350 euro pe un tel acum vreo 4 ani, bijuterie de telefon si dupa 2 saptamani l-am pierdut si s-a dus pe apa sambetei banii. un prieten a patit ceva mai naspa.cumpara tel in rate sil scapa in apa si uite asa baiatu a platit rate la tel chiar daca nul mai avea. daca cumva mica si ticu sunt patroni sau etc cumpara 20 de alea scumpe dar la cate milioane ai tu mai bine mergi sa-ti iei toale ca baietii normali se uita la ce toale ai ca tel il poti tine in geanta.cretu13.ceau