| Jackie a întrebat:

Buna!
Vreau sa stiu daca un cetatean oarecare poate face rost de toate convorbirile mele din ultimele luni pe un CD sau pe orice altceva.. Nu vreau sa stiu daca asta este legal sau ilegal, vreau sa stiu daca asa ceva este posibil. Din cate stiu eu este posibil sa afle doar numerele persoanelor cu care am vorbit.

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu prea cred. dar depinde si de experienta lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca nu suntem in filmele de la Hollywood

| darrio2007 a răspuns:

NCIS Ancheta militara este doar la AXN. Adica film.

| DryIce a răspuns:

"Vreau sa stiu daca un cetatean oarecare poate face rost de toate convorbirile mele din ultimele luni" ai idee cat de mult trebuie sa hakuiasca acel cetatean sa afle asa ceva? esti tu atat de important? bine este posibil normal multi zic ca se poate, dar la noi parca vroia SRI sa faca baza de date cu convorbirile nu? asa am vazut la tv, i-a refuzat de la parlament. Deci in Romania nu se stocheaza convorbirile. In sua da, acolo poti face ce ai zis tu, daca stii cum sa faci rost de ele.

| DryIce a răspuns (pentru DryIce):

Adica nu stiu sigur de unde sa stiu, probabil Orange sau Vodafone le stocheaza stie supararea.