| Anablondyi a întrebat:

Deci...mai demult un tip m-a bagat in lista de mess si mi-a spus ca toate convorbirile mele (toata arhiva) este pe internet. Si mi-a si demonstrat mi-a dat o convorbire de-a mea! vreau sa stiu pe ce site pot vedea si eu arhiva unei prietenewinkingwinking pentru ca din cate vad eu se poate si arhiva fiecaruia este pe internetwinkingwinking FUNDA si mersi :*

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Arhiva nu se afla pe net, se afla in calculatorul tau daca ai vista sau w7 click utilizatori\numele tau de utilizator\din bara de instrumente setezi sa ti se arate folderele ascunse\AppData\Local\VirtualStore\ProgramFiles\Yahoo\Messenger\Profiles\acolo ai id care s-au logat pe comp\Arhive...mail-urile da se afla pe internet.Nu se poate afla stai linistita

| waXonwaXoff a răspuns:

Cred ca a fost la tine acasa, a setat la mess sa-ti retina toate ce iti scrii cu persoanele din lista si apoi cu un program le-a decriptat si le-a pus pe net.
uite aici mai multe informatii : http://www.videotutorial.ro/? p=3979

| κλάους a răspuns:

Nu este...doar daca o urci tu pe net... ce site tio dat sa vezi? Daca l-ai posta aici ar fi mai bine sa vedem si noi, dar e imposibil deoarece arhiva ti se salveaza in calculator

| ghineanamaria a răspuns:

Eu nu am mai auzit de asta pana acum. Dar probabil ti-a postat cineva convorbirea ta cu persoana aceea.Adik persoana a trimis convorbirea altcuiva si acea persoana a adaugat-o pe net. Sper ca te-am lamurit.