| harapalbdeioncreanga a întrebat:

Vreau si eu niste linkuri de unde pot cumpara trepied cu rotii. Poate fi si second hand dar sa nu depaseasca de 100 lei. Adica nu vreau unul profesionist. Sau daca stiti vreun magazin din constanta de unde pot cumpara? Multumesc!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu exista cu "rotii", exista cu roti! Profesional, nu "profesionist"! Profesionist e omul! Vai de voi!

| harapalbdeioncreanga explică:

Daca am facut o greseala asta nu inseamna ca e "vai de mine". Daca vrei sa ajuti omul, ajuta l. Daca nu, cauta ti ceva mai bun de facut. Sa cauti si sa corectezi greselile altora pe site uri ca acesta mi se pare aiurea si imi arata ca n ai viata sociala.