| Dovlecel001 a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac un blog.Am pus titlul si mi-am ales sablonul(adresa URL nu am mai pus-o pentru ca stiu ca nu e obligatoriu).Am dat click pe "Creatiun blog!" darnu merge sad ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cred ca ai sarit peste ce e mai important - adresa url (adica adresa ce o va avea site-ul).
eu ti-as recomanda www.ucoz.ro. uite si un tutorial cum sa creezi blog-ul: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

| LittleMinnie a răspuns:

Reseteaza. se mai intampla..mai incearca sau verifica daca ai completat tot ce e obligatoriu happy