| ginutza12 a întrebat:

Buna vreau si eu un telefon cu tastatura qwerty cu camera mai mult de 3 mp cu wi-fi si sa nu fie prea scump/sa il gasesc la cosmote...Sa imi dati si o poza va rog cu telefonul...

Răspuns Câştigător
| Liana12 a răspuns:

Hmm..nu stiu, dar ce zici de Nokia C 3? are 2 mp, are tastatura qwerty, are w-lan si sa stii ca face poze destul de ok;) are o prietena :D si nu e scump e 450 lei;
Uite si o poza cu el :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer ti-as recomanda iPhone, dar e scump, asa ca sper sa il gasesti pe jos...