| Shiatat a întrebat:

Vreau un link unde pot sa descarc videoclipuri de pe YouTobe?

5 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Nu poti descarca videoclipuri de pe YouTube, doar cu YouTube Downloader
http://www.youtubedownloadersite.com/download.html
Si parca mai era un programel in Linux, tot ceva legat de YouTube. Parca MegaTube se numea, nu mai stiu. Stiu ca puteai sa downloadezi videclipurile de pe YouTube cu el.

| christianlaroka a răspuns:

Youtube downloadertongue..este un program special cu care poti descarca videoclipuri de pe youtube.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Http://keepvid.com
E simplu copiezi linkul si dai paste!

| Mitzzăăă a răspuns:

Flvto. com, E rapid eu zic ca e bun asta tongue youtube-mp3 nu merg toate descarcate ca pe flvto tongue