| stefanAK48 a întrebat:

Wondershare Filmora - am făcut un proiect și l-am salvat(fara sa exportez,nu era terminat).Când deschid iarăși filmora nu pot deschide acel proiect. Apare-Sorry the project file can not be opened in this version, apoi-failed to open project file(urmat de locatia proiectului).Ce pot face? Nu reusesc sa deschid in nici un fel acel proiect.Mi s-a mai intamplat,dar am lasat-o asa, dar acum am lucrat mult la acest proiect...

1 răspuns:
| Uxellodunon a răspuns:

Oricum daca ai versiunea gratis in proiectul final iti apare un watermark care ocupa tot ecranul. Iti trebuie versiunea premium