| PeeWee96 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu urmatoarea problema..am facut un video cu programul wondershare filmora si dupa ce l-am salvat nu se deschide VLC Media Player nu il deschide! Stiti cumva ce program imi trebuie ca sa mearga? Mersi
P.S.-Daca e asa important pentru voi dau si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

E posibil ca wodershare ala sa aiba un codec facut in MAGARIE ca sa nu mearga decat cu el
sau, cauta si vezi daca il poti salva in alt format, e posibil sa poti

| PeeWee96 explică (pentru CarcotasulVesel):

Da,am gasit! Se salva automat intr-un format pe care laptopul meu nu il accepta.
Dupa o cautare amanuntita am rezolvat! Mersi?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In ce format l-ai salvat?