| anonim_4396 a întrebat:

cine ma poate ajuta, sunt disperata. Cu cateva saptamini in urma am inceput sa fac un video pe programul camtasia studio, l-am salvat, dupa ceva timp am decis sa continui sa lucrez la el. Era aproape sa-l termin, dar am decis ca o sa-l vad altadata asa ca l-am salvat, a 2 zi cand am vrut sa-l termin ca sa-l public pe Youtube, nu mai merge, nici macar nu se deschide. Ce sa fac? Sunt disperata, am lucrat mult la el,,, nu stiu ce sa fac, cand il deschid scrie in felul urmator:The project file cannot be opened.Make sure selected file is a valid.camproj file.

1 răspuns:
| Dani6421 a răspuns:

Contactează-mă in privat și fac o verificare prin TW 'dani6421'sau Skype 'dan. daniii' poza cu mine tinand de mana o fata.