| Miha_1191 a întrebat:

Buna :X
Stie cineva cum pot pune parola pe un anume folder?
Ms :*

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Foloseste acest program: http://www.newfreeware.com/utils/176

| MaRRiaN a răspuns:

Foloseste programul Folder Lock.

| MaRRiaN a răspuns:

Buna. cauta Folder Lock. happy

| b0gg a răspuns:

Eu iti recomand Folder Guard este un program avansat dar de calitate cu multe optiuni. Daca cauti ceva mai simplu Folder Access este unu dintre ele. Este si freeware.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
mergi pe Windows Explorer acolo unde apare folderul tau in lista completa de foldere
fara sa-l deschizi dai click cu butonul drept de la Mouse exact pe folderul acela
apoi ti se deschide o fereastra mica de dialog care are sus stnga 2 optiuni, o alegi pe cea care se numeste SHARING, adica dai un click cu butonul stang de la Mouse pe Sharing!
apoi iti apare in fata detaliat ce poti "bifa" aici in Sharing: evident o sa bifezi casuta patrata alaturi de textul MAKE this FOLDER private
mai ai intrebari? nu uita sa dai click pe OK in stanga jos ca sa iti fie luata in seama bifarea acestei optiuni - practic o sa vezi poate ti se cere sa parolezi optiunea asta, sa alegi ceva ce vei tine minte, eu nu am facut asta pentru folderele mele deci nu am verificat chestia cu parola... bye