| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Aș dori să știu și eu de la voi și să îmi da-ți și mie niște exemple de nume de rețea wireless?
Dar numele rețelei wireless să nu conțină jigniri la adresa altor persoane și mai ales să nu conțină înjurături la adresa altor persoane.
Numele poate să conțină orice cu excepția celor menționate mai sus și să aibă cel puțin 5 sau 10 caractere.
Apropo routerul wireless va fi instalat și plasat într-o clasă dintr-o școală, deci vă rog eu frumos seriozitate la dat exemple de nume de rețea wireless.

Cel mai bun răspuns primit și cel mai bun nume de rețea primit va primi fundă! happy.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Clasa XY

unde xy este numele clasei
(de exemplu: 9b )

Parola se poate schimba periodic sau poate fi fara parola, dupa plac.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eeee hai rahat, chiar e nevoie sa intrebi pe net ce nume sa pui la o retea wireless?

| TheKingBacca a răspuns:

Internet
internet

SSID internet
parola internet

Simplu, foarte simplu.

| NyctophobicGhost a răspuns:

E unul pe la mine prin cartier, ca sa-si faca publicitate si-a pus numele Vand Cartofi.
Omu' chiar vinde cartofi si ideea i-a venit dupa ce a observat ca toata lumea cauta cate o retea in timp ce asteapta o cafea sau pe bancuta la dentist.
Be smart! no. impusca aia doi iepuri.