| Fireworks a întrebat:

Am o problema cu placa mea video este Nvidia geforce 8600GT, coolerul ei nu face fata deloc, aproape ca nu se invarte, as vrea sa imi spuneti un program cu care sa ii maresc viteza.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cu evga precision. Dar nu se invarte, e de rau, curata-l d epraf, fa ceva.

| Bogdanux a răspuns:

SpeedFan e un program de genul, dar cred e o problema a cooler-ului de zici ca nu se invarte aproape deloc.

| Skylar a răspuns:

Schimba coolerul

Răspuns utilizator avertizat
| Fireworks explică:

Pai are momente cand se invarte de isi ia zbor pc si momente cand e chiar calda placa video cand eu trebuie sa il invart cu degetul sa porneasca