| danysasuke7 a întrebat:

am o problema cu un laptop din acela din programul 200 euro am vrut sa instalez windows xp pe el,desigur am setat sa se buteze dupa cd/dvd dar nu citeste imi spune Non-sistem disk,press any key stie cineva de ce? eu zic ca poate fi stricat dvd raw dar ma enerveaza faptul ca nu pot sa butez dupa un stick asta inseamna ca nu pot instala deloc windows pe el, mentioneza ca laptopul e nou si nu cred ca e asa prost http://www.pchouse.ro/......2-ghz.html va rog daca stie cineva ce poate avea s-au daca a patit cineva asta cum a rezolvat, a si daca exista alte metode de instalat windows va rog raspundeti

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Windows xp din 8 aprilie 2014 este dus.baga w 7 ultimate. daca ai ubuntu pe el, ca sistem de operare, trebuie sa-l duci la cineva sa-l dezinstaleze.