| fdmarius a întrebat:

Buna ziua am si eu o intreabare. Nu stiti sigur cat dureaza un durata unui telefon in magazin? Ma refer la telefonul Motorola Fire XT311 care a fost lansat in Septembrie 2011... Credeti ca va mai fi in stoc in magazine pana in Septembrie anul acesta 2012?

1 răspuns:
| AndreiBaa a răspuns:

Da. desigur. si daca nu mai este poti comanda de pe internet. cel mai sigur site e eMag ca mi-am luat si eu.si depinde de unde vrei sa il iei adica Orange Cosmote Vodafone. Bafta sper ca te-am ajutat big grin