| BCătălin91 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul meu.Un Asus U32U. Acum cateva zile a cazut jos pe partea cu porturile video dar nu parea sa aiba nimic. Asa ca l-am pe hibernate pentru o ora. Cand am vrut sa il redeschid acesta pornea, ledurile se aprindeau, ventilatorul pornea dar ecranul nu se aprindea iar tastatura nu raspundea la comenzi. Dupa cateva incercari am observat ca isi revine la loc daca tin palma apasata pe fundul laptopului. Care ar fi problema? Laptopul nu a fost curatat de multi ani iar in ultimele luni si ventilatorul incepea sa scoata zgomote ciudate.

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Poate ca ai dizlocat in urma cazaturii procesorul sau HDD sau alte piese mici, asa ca trebuiesc dus la serviceul autorizat!