| Maszkalyuk91 a întrebat:

Bună ziua! Am si eu o problema. Impreuna cu 2 persoane avem un grup de Facebook cu 4k membri.Aseara după o cearta am iesit toti 3 deodata din grup așadar grupul a ramas fara admin sau moderator. Íntrebarea este, oare mai putem recupera cumva grupul? Ce soluții ar fi?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi că tipa de aici te învață niște pași, destul de buni (aș zice) pe care trebuie să ii urmezi intocmai, dacă vrei să ai șansă de a-ți recâștiga rolul de admin:
https://bedynamic.ie/......book-page/

https://www.facebook.com/help/1869148786729750

| Catrice a răspuns:

Aveați.

| siriusblack98 a răspuns:

Eu din câte știu atunci când adminul iese dintr-un grup și nu mai este altul, un membru random sau posibil cel mai vechi este numit automat admin. Deci soluția ar fi ca noul admin să vă dea iar grad celor care ați ieșit.

| Maszkalyuk91 explică:

Se pare ca nu da nimanui aceastq posibilitate.stiu și eu ca înainte apasai pe cele 3 puncte si puteai sa devi admin daca grupul nu mai avea unul.dar se pare ca nu ne lasă să facem asta