| Asdfghjklzxcvbqwertyuiop a întrebat:

Am un calculator la casă și e cam vechi dar e bun dar atunci când mă joc sims 2 se tot Închide și când nu ma joc nu se Închide. EU CRED CĂ E DE LA RĂCITOR. Dimineața când e răcoare nu se Închide dar când se încălzește afară se Închide. Eu astăzi observai că s-a închis și dimineața. Eu am un răcitor separat pe care îl pun la cutia aia să răcească componentele dar in zadar că tot se Închide și nu făcea asta înainte!

2 răspunsuri:
| 4Alexandra4 a răspuns:

Cel mai probabil este VIRUSAT......so te sfatuiesc sa mergi la service daca chiar ti-l doresti...

| Asdfghjklzxcvbqwertyuiop explică (pentru 4Alexandra4):

Imposibil! Calculatorul de la Tataie este virusat și nu se Închide are problema cu Internetul doar!