| Ser9iu a întrebat:

am un telefon sagem puma m1 codat pe portugalia.
imei 357211030514006
Se poate decoda? va rog ajutati-ma cu orice informatii puteti pe unde as putea sa-l decodez...

3 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

Incerca la un serviz de telefoane. Funda?

| allexxys a răspuns:

Buna si tie! Da normal ca se poate debloca, dar daca stii si unde e perfect...
Daca esti din Bucuresti stiu cateva locuri sper sa te ajute:
1: in baneasa... dar nu mai stiu exact unde.sad am uitattongue
2:prin 1mai sau chibrit...
3:in straulesti in piata bazilescu...
Sun 3 locuri in care eu stiam ca sta cativa baieti care se ocupa cu asa ceva.
Sper ca te-am ajutat cu cevastraight face
Bye Te pup:*:*::X

| k4rT a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta eu stau un Pitesti si am sedii pe acol GSM multe si decodeaza acolo mi-am decodat si eu un telefon nu stiu ce marca de pe Vodafone Spania in Romania si mi l-a facut bafta