| Ganderoaica a întrebat:

Am vorbit cu o persoana pe Facebook Messenger iar azi, cand am vrut sa-i trimit un mesaj, imi arata o fereastra unde e scris: "This person isn't receiving messages from you right now". Mentionez ca si dansa nu-mi poate trimite vreun mesaj. Mie nu-mi mai arata deloc profilul persoanei. Imi arata de parca m-ar fi blocat sau a-si fi blocat-o eu. Aveti vreun sfat? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| 3amthinking a răspuns:

Poate te-a blocat din greseala sau ceva. Sau a dat la 'opreste conversatia'.

2 răspunsuri:
| Xenuri a răspuns:

Probabil acea persoana t-ea blocat asta am patit si eu, odata blocat nu poti trimite nici tu nici el/ea mesaj, logic nu vezi nici profilul persoanei incerca sa vezi daca i-ai dat block sau daca el/ea ti-a dat block sper ca te-am ajutat. Funda?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, se pare că unul dintre voi l-a introdus pe celălalt în lista de "block" sad

Verifici la tine să vezi dacă nu cumva, din greşeală, ai introdus tu acea persoană la "Block" - dacă e acolo, o scoţi din listă şi îi vei putea trimite mesaj happy
Dacă nu e acolo, înseamnă că persoana respectivă te-a blocat şi trebuie să vorbeşti cu ea să te scoată de la "Block" ( dacă vrea )...

Toate cele bune!