| lopotencuemil a întrebat:

as dori sa-mi cumpar un Samsung GAlaxy S5, insa cautant prin magazine online am vazut cateva diferete spre exemplu am vazut SAmsung Galaxy S5 SM-G900P si Samsung Galaxy SM-G900A sau SM-G900T,as dori sa stiu care este diferenta dintre ele si care categorie e mai buna, dar in special as dori sa stiu ce prezinta ~Samsung Galaxy SM-G900P~ anume aceasta categorie cu ` P `

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Probail memoria e mai mare, 16 gb, 32gb si mai mai mare lcd la telefon sau poate sunt si dual sim, trebuie sa citesti specificatile la fiecare sa intrebi