| Flobv a întrebat:

Salut, de cateva zile caut un telefon care sa imi cumpar. As dori sa stiu care din cele trei telefoane este mai bun : Lg optimus 2x p990 / Samsung galaxy s / samsung galaxy ace. As vrea sa stiu care sunt minusurile si plusurile fiecarui telefon ( in special durata bateriei ) Va multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| robertyno97 a răspuns:

Salut, nu prea stiu cu ce sa incep...eu ti.as propune sa.ti iei LG optimus 2x p990 petru ca la el tine mai mult bateria(2 zile cu uz mediu) si mi se pare ca arata cel mai bine. Diferenta dintre LG si Samsung galaxy s este la baterie iar primul are android 2.2 iar celalalt 2.1 iar diferentele dintre astea 2 si Samsung galaxy ace este ca ele au display.ul si procesorul mai mare(4 inch si 1000MHz fata de 3.5 inch si 800 MHz.
Daca as fii in locul tau mi.as lua LG.ul.