| N1m3n1 a întrebat:

Vreau sa cumpar o tableta, un samsung galaxy. Dar am vazut ca unele sunt cu windows si altele nu. Care este diferenta?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

De fapt este invers... windows pe tableta cu arm nu va avea decat foarte putine aplicatii disponibile...mai bine ia una pe android, se merita una cu windows doar daca are procesor Intel

| laptopnews a răspuns:

Unele vin cu Windows, altele cu Android. In principiu nu ar trebui sa ridice probleme niciun sistem de operare... depinde de ce ai mai folosit tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Babylonul a răspuns:

Cele cu soft de windows are o larga paleta de aplicatii si cele mai multe sunt compatibile si sunt usor de gasit bafta laughing

| monsterkiddu a răspuns:

Pai daca are windows poti sa faci mai multe chestii, iar daca nu are nu poti sa faci atatea chestii