| florin1979 a întrebat:

as dori un antivirus free sau cu trial mai mare, macar 3 luni, dar care sa contina si firewall. un link de descarcare ar fi binevenithappy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Http://buy-static.norton.com/prod/html/partner/msft_EN.html
Firewall,3 luni licenta... sper sa iti placa.

| 19marian60 a răspuns:

Intra pe mess sida-mi un buzz!

| ale231 a răspuns:

Norton total security eu acesta il folosesc si sunt foarte multumita de el :X:X http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?pe=8667&t=0&i=1

| d23713596253266342 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/en-us/security_essentials/default.aspx
Mircrosft Security Essentials! Freeware, usor de folosit si foarte bun!