| ANDReY000 a întrebat:

Daca imi cumpar un play station 3 de 12 GB am loc pentru orice joc de pe piata adica daca niciunul nu depaseste 12GB? Vreau sa stiu ca daca imi cumpar de 12GB este o afacere buna avand in vedere ca eu nu am sa cumpar mai mult de 2 sau 3 jocuri gen GTA5 etc.Dau funda pentru un raspuns folositor.

Răspuns Câştigător
| HellyBoy a răspuns:

Incap, dar, sincer, nu recomand.Si eu am tot un PS3 de 12 GB si am mai multe jocuri( de ex: GTA5, Watch Dogs si Beyond 2 souls).Ca sa ma joc fiecare trebuie sa le dezinstalez de fiecare data...si e enervant.Astepti 10 min sa se dezinstaleze gta5, dupa inca 20 sa se instaleze watch dogs si vice-versa.Deci recomand unul de memorie mai mare, caci incap doar separat, nu si impreuna,

Sper ca te-am ajutat!