| iwefgOficiall a întrebat:

Buna ziua foloseste cineva pe vremea asta torida un racitor de genul asta cam cate grade ar scadea de la temperatura actuala de 31 grade an casa.
http://www.cel.ro/......SA2MzQp-l/

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu răcește deloc; e un simplu ventilator!

4 răspunsuri:
| iwefgOficiall explică (pentru mihai69):

Mda m-am convins dupa mai multe videoclipuri nu prea face fata pe timp de vara asa ca mi-am luat un aparat de aer conditionat portabil.

| mihai69 a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Vezi că și la ăla, dacă nu scoți aerul cald afară pe geam (prin tuburi gofrate flexibile), nu răcește camera, dimpotrivă!

| iwefgOficiall explică (pentru mihai69):

Am facut altfel am dat gaura prin perete direct!

| mihai69 a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Și mai bine!