| anonim_4396 a întrebat:

Întrebările mele de astăzi sunt:
1. Care este cel mai bun program de player video pentru pc sau laptop?
2. Care este cel mai bun program player audio pentru pc sau laptop?
3. Care este cel mai bun antivirus la ora actuală pe piața pentru metoda de plata? (adică pentru programe antivirus plătite nu gratuite).
4. Care este cel mai bun antivirus la ora actuală care să fie gratis? (adică pentru programe antivirus gratuite nu plătite).

Notă!
Rulez ca sistemul de operare Windows 10 Pro pe 64 biți.

Fundă pentru cel mai bun răspuns primit! happy

Răspuns Câştigător
| Danger30 a răspuns:

1 si 2 : VLC, BSplayer si Potplayer
3 : Cred ca Bitdefender Antivirus Plus ( e bun si Kaspersky )
4 : Malwarebytes ( exista si varianta premium, dar aia e platita, dar si asa normal este destul de bun si de folositor )

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1.VLC
2. VLC
3&4. depinde de cine răspunde. Eu am Panda (free) și merge super.

| Drxx_Alex_2002_rrvD a răspuns:

3&4 avast

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. BSPlayer
2. Winamp
3. Hmm, nu prea stiu aici pentru ca le folosesc pe cele gratis.
4. Avast-ul isi face treaba. Panda Cloud Antivirus-ul este bun daca stii ca sunt sanse mari sa bagi un stick virusat in calculator/laptop happy. Apropo, antivirusul Panda face probleme pe unele calculatoare (ajunge sa se blocheze calculatorul fix dupa ce intra in Windows si te miri ce are laughing ).