| 2handsUp a întrebat:

eu am sistemul de operare pe 64 de biti. Este vreo problema daca am flash player-ul pe 32 de biti?

Răspuns Câştigător
| KaraNirwan a răspuns:

Pe o arhitectura de 64 de biti se pot instala atat programe pe 64 de biti cat si programe pe 32 de biti, insa nu vei putea instala programe pe 64 de biti pe o arhitectura de 32 de biti

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
sunt programe care sunt facute doar pentru 32 de biti si merg pe sisteme superioare, doar un program de 64 nu merg pe un sistem de 32 cred

| NeymarJr11 a răspuns:

Nu are nicio treaba, odata ce e mai mic sau egal cu sistemu...

| TrustMeIKnow a răspuns:

Da exista, fiindca nu este deloc recomandat sa combini x64 cu un soft pe x32, de ce nu iti downloadezi de pe internet pe x64?