Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Întrebarea mea este:
Care ar fi cel mai bun antivirus 2017 vorbind prin metoda de plată? Nu metoda Free (Gratis).

Cel mai bun răspuns primit va primi fundă!

Răspuns Câştigător
| DamienArmitage a răspuns:

Exista promotii prin care poti obtine programe full cu licenta in mod gratuit. Nu este nevoie sa platesti, trebuie doar sa lasi o adresa de email.
https://sharewareonsale.com/s/bitdefender-total-security-giveaway-sale

| 28cosmin a răspuns (pentru DamienArmitage):

Mulțumesc pentru acest răspuns mi-a fost folositor! 90 de zile de Bitdefender Total Security sunt bune. Mulțumesc a fost cel mai bun răspuns primit! Declar răspunsul tău câștigător.

6 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ai aici variantele gratuite de programe antivirus. https://mariuscucu.ro/antivirus-bun/
Care ti se pare cel mai bun,pe acela il poti cumpara, in format profesional, dupa ce le testezi pe cele free, dupa care ne mai scrii noua aici o intrebare, poate gasesti pe cineva care a descarcat si cumparat un antivirus pro de-acolo si ti-l poate recomanda. Mai poti astepta raspunsuri, sigur se va gasi cineva care sa te lamureasca. O zi buna sa ai!

| PersonajFictiv a răspuns:

Statisticile spun ca asta, dar poti verifica :

https://www.bitdefender.ro/solutions/total-security.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici unul.
Trebuie sa fii prost ca sa mai iei virusi in 2017.
Am folosit antivirus cateva luni si nu mi-a placut, asta prin 2014.
De atunci nu mai folosesc antivirus.

| Aslam a răspuns:

Salut! Dupa mine, cel mai bun antivirus din lume este ESET, il folosesc de 4 ani si nu mi-a dat niciodata motive sa ma plang de virusi. big grin Il poti incerca gratuit 30 de zile, apoi, il poti cumpara daca iti place. Succes! happy

| HULKNU1T3 a răspuns:

Eset Nod Antivirus, AVG(este si gratis)- intotdeauna cand luam un virus pe laptop(Windows 7) imi dadea AVG Detection