| romtelecom69 a întrebat:

mi-au blocat contul yahoo si nu mai stiu intrebarile de securitate! si nu pot sa mi'l deblochez am mai incercat niste tutoriale de pe net dar tot la intrebarile de securitate ajung! ma poate ajuta cineva! va rog insistent! va implor! am nevoie cat mai urgent! sad

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Instalezi o varsiune mai veche 8 de exemplu si vezi aici: http://radiointim.wordpress.com/......siguranta/

| MetallZuZ a răspuns:

Fa-ti alt cont.e singura cale. happy

| narcisxxx a răspuns:

Nu mai poti sa faci nimic daca nu stii intrebarile la fel am patit si eu.

| ecKman a răspuns:

Daca ti-a blocat cineva id-ul in 24h se deblocheaza sau intri pe yahoo.com/mail te loghezi si se deblocheaza.
Trebuie sa stii parola.