| xt9000 a întrebat:

planuiesc sa cumpar un Huawei ascend g300, dar Huawei fiind o firma mai noua si ne avand ocazia sa testez unu,va intreb eu, este un telefon rezistent? in sensu sa nu fie ca un Lg care am inteles ca e varza. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este un telefon bun si rezistent anuntat acum de curand daca este smartphone iti dai seama ca nu o fi un jaf camera este buna scoate poze de calitate inalta si in plus are wifi.

1 răspuns:
| georgianasiiulia a răspuns (pentru anonim_4396):

Telefoanele Huawei sunt bune de aruncat la gunoi. Sunt telefoane chinezesti nu ai ce sa le ceri.