| alexnovac19 a întrebat:

Bună ziua, Scuzați că am încadrat greșit categoria, dar nu am știut unde să o încadrez,

Am o problemă cu ome.tv, spune că am refuzat accesul la camera și microfon, dar am permis accesul și tot așa îmi zice...
SS: https://i.imgur.com/iAZ1K1j.png

ce aș putea face?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Telefonul interzice accesul aplicatiei, nu ai ce face.

| alexnovac19 explică (pentru LPCTSTR):

Salut, de fapt e pe calculator nu pe telefon...

| LPCTSTR a răspuns (pentru alexnovac19):

Atunci nu ai oferit permisiunea din cadrul "conexiunii" (extra securitate).
Mergi pe acel https cu verde și vezi că zice "microfon si cameră" într-un miv pop up.

| alexnovac19 explică (pentru LPCTSTR):

Da sunt permise, și tot așa îmi arată...

| LPCTSTR a răspuns (pentru alexnovac19):

Înseamnă ca PC-ul te-a blestemat cu acest imens "necaz".

| xanny56 a răspuns:

Instaleaza Windows Media Feature Pack, sper ca te am ajutat stiu ca prea tarziu dar acum am descoperit si eu ce trebuie sa fac