| Rill a întrebat:

Saluthappy Am si eu o problema. Astazi am incercat sa-mi redeschid hi5-ul, insa cand vreau sa accesez vreo sectiune imi spune "accesul refuzat". De ce si ce as puntea sa fac? Mi-am mai inchis hi5-ul, dar n-am patit niciodata asa. Scuzati categoria. Ofer funda si voturihappy

Răspuns Câştigător
| Ştrumf_3960 a răspuns:

Daaa... si mie mi s-a intamplat. Am mai sters contul, dar se pare ca acum astia de la hi5 au facut niste setari care iti interzic sa reativezi contul. chatterbox.