| frosty98 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa scot un logo dintr-un video fara sa se vada dupa nimic? Scuzati daca am gresit categoria dsr nuprea am stiut unde sa incadrez intrebareahappy

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Depinde cat de mare e logo, dar poti face un "crop"(decupare) a clipului care sa nu cuprinda logo, dar acea decupare ar trebui s-o faci dupa o rezolutie video standard pentru ca altfel o sa-ti iasa aiurea clipul.

| horia2012 a răspuns:

Sau poti incerca asta care nu e gratis:
http://ro.giveawayoftheday.com/remove-logo-now-1-5-from-video/

| Chevyx a răspuns:

Salut!
Poti incerca varianta cu un print screen cu videoclipul dat pe HP si dupa sa-l decupezi.