| gandacu_5599 a întrebat:

stie cineva cum as putea deveni moderator hi5 sau facebook? am cautat peste tot pe internet pe site-ul hi5 si pe facebook si nu gasesc nici unde vreun raspuns. Va rog daca stiti dau fundita.

2 răspunsuri:
| Robert5678 a răspuns:

Pai nu prea poti...Astfel de companii ca Facebook sau Hi5 au nevoie de oameni competenti care sa lucreze pentru ei, care de acolo isi castiga banii zi de zi, nu dinastia ca tine care cred ca o sa fie smecheri dand Delete pe ala account-uri pe acolo.Noroc!

| gandacu_5599 explică:

Asa ma gandeam si eu inainte sa aflu despre o fata care are 19 ani si e moderator hi5 de peste 2 ani, deci nu cred ca au nevoie doare de oameni competenti cum spui tu, si eu nu vreau sa devin moderator ca sa fiu smecher asa cum zici tu, ci din alte motive, si lucrul pe care nu il suport eu este ca acea fata se foloseste de faptul ca e moderator hi5 si inchide conturi la intamplare cum vrea ea.