| AlexStar1 a întrebat:

telefonul imi suna singur contacte din telefon astfel, m-am trezit intr o zi ca am apelat mai toti prietenii de pe messenger.Ce sa fac sa nu mai sune contactele de pe mess, dezinstalez aplicatia?

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Încearcă un antivirus, iar dacă nu se rezolva, resetare din fabrica.

| Bro4555 a răspuns:

Poate ai vreo-un virus in telefon, cine stie ce ai instalat sau pe ce site ai intrat... reseteaza telefonul cu totul

| NiceKiss a răspuns:

Dă-i o resetare la setăriile din fabrică sau trimite-l la un service pentru rescriere firmware.