| Snakebosu23 a întrebat:

Buna ziua TPU, am 2 placi video (1. AMD Radeon R7 200 Series si 2. AMD Radeon(TM) R7 Graphics) si nu stiu cum sa fac crossfire-ul, am inteles ca trebuie sa instalez cea mai noua versiune de driver de la AMD dar nu vreau sa fac vreo prostie.
Puteti sa ma ajutati va rog? am lagg chiar si pe league of legends si nu mi se pare normal ( Dau Funda xD ).
|System|
Processor: AMD A10-7700K with Radeon(TM) R7 Graphics
Installed memory(RAM): 16.0 GB (14.9 GB usable)
System type: 64-bit Operating System, x64-based processor
Windows 10 Pro

Răspuns Câştigător
| tudor565 a răspuns:

O problema poate fi windows-ul. Iti spun din propria experienţă.

1 răspuns:
| Snakebosu23 explică:

Din cate am inteles, placa Radeon(TM) R7 Graphics este incorporata in processor iar AMD Radeon R7 200 Series este placa dedicata.